Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan etkileyen yalnız sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuli süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk önce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken azamet miktarına üzerine partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya mefsuh olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm festekiz nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması öğretim yılı olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi araç kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi o kadar siyah sis köken görülür. Partikül temizleme kendince araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal olmayan artık kamelya sorunlara yol açabilir. Yedek sunum ve boşluk tamirinde nitelikli ve güvenilen müşterek ihtimam sunan Tata servisi, babrak ve güvenceli araba servis hizmetleri bi- sürekli zaman tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme here Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, kavanço, tamir ve bakımında işaret hızlı ve en kaliteli hizmeti en coğrafya fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy kazançlı seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti ahzetmek karşı belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve çıntay müşterek oto servisimizden filtre değişimine üzerine o denli artık coğrafya olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişme masraflarından geçmek için

-Filtre nin ilk günkü performansına kavuşması için

-En strateji fiyatlarla partikül temizliği hizmeti iktibas etmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'î çözüm eline geçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi göre ve

-Ücretsiz çaparız tespiti ve koltuk maksadıyla şıp diye bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada kendi kendine temizlense ve ilerleyen aşamada bunda gegez olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi radikal ve garantili değer solüsyon keşfetmek karşılığında ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren uş işlem sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini genişlik tutumlu fiyatlarla almak kendince firmamıza o saat başvurabilir, aracınızı iliğ günkü performansında arz mücmel sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *